Sprawozdanie z IV kolejki ligowej !!!

To rozdanie , nie przyniosło nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Tigersi wygrali, gładko z mało doświadczoną i debiutancką ekipą ze Skąpego, lider z Papowo natomiast rozbił ,, młodzieżową bandę" z Jeleńca. W spotkaniu tym wiodącą postacią był Szymon Grabowski, który umieścił piłkę w siatce rywali aż pięciokrotnie.

Szymborno po wyrównanym meczu uległo Storlusowi, drużyna z Gminy Papowo Biskupie przystąpiła do tego spotkania w niezwykle okrojonym składzie, bez graczy rezerwowych. Szymborno natomiast, miało tego dnia niezwykle wartościową kadrę zawodniczą. Ekipa Tomasza Kołodzieja podczas następnej kolejki mierzyć się będzie z liderem z Papowa. Na pewno chęć rehabilitacji Szymbornian  sprawi, że drużyna ta postawi bardzo wysoko poprzeczkę Papowskiemu teamowi.

Bardzo dobrą formę utrzymuje bramkarz  drużyny ze Storlusa- Patryk Goławski. KO wybrała go już po raz drugi bramkarzem kolejki.

Autor- Paweł Czajka