Sprawozdanie z V kolejki ligowej !!!

Sprawozdanie z V kolejki ligowej  !!!

Podczas tego rozdania doszło do zaciętego spotkania pomiędzy liderem a drużyną Szymborna. Temperatura tego meczu była tak wysoka, że dwóch graczy nie dokończyło meczu i otrzymało po czerwonym kartoniku. Mowa tu o graczu drużyny z Papowa- Szymonie Grabowskim oraz zawodniku Szymborna- Kamilu Kurkierewiczu. Obaj zawodnicy pauzować będą przez trzy kolejki ligowe. Ostatecznie lepsi okazali sie zawodnicy z Papowa i wygrali jedną bramką.

Wartym podkreślenia wydarzeniem podczas tej serii gier było spotkanie Storlusa  z Kijewem. Zwycięstwo w tym spotkaniu odnieśli Kijewianie, wygrywając 5 do 7. Storlus ma jeszcze szansę na drugie miejsce w tabeli musi jednak pokonać Tigersów w ostatniej kolejce.

Doskonały mecz rozegrał Damian Gross- gracz Malwy Skąpe. Jego zespoł  wygral z TKF 10 do 5. A on sam zdobył cztery gole i został wybrany graczem kolejki.